BLC, SV
Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

Zondag 24 Maart
12:15 Den Dungen 9 BLC, sv Zondag Team 3
11:30 Maliskamp 5 BLC, sv Zondag Team 2
Zaterdag 23 Maart
15:00 SCO 6 BLC, sv 5
15:00 Zwaluw VFC 3 BLC, sv 7
15:00 SCG'18 JO19-1 BLC, sv JO19-1
14:30 Haaften 1 BLC, sv 1 3-2 Meer info
14:30 Nivo Sparta JO19-5 BLC, sv JO19-3
14:00 TEC 2 BLC, sv 2 2-0 Meer info
14:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO19-1 BLC, sv MO19-1
13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 BLC, sv JO15-1
11:30 Zwaluw VFC JO13-3 BLC, sv JO13-2
11:30 DSC MO15-2 BLC, sv MO15-1
11:30 Sparta'25 MO15-2 BLC, sv MO15-2
11:00 ST Vuren/Herovina VR1 BLC, sv VR1
11:00 SCG'18 MO17-1 BLC, sv MO17-1
10:00 ODC JO11-1 BLC, sv JO11-1
09:00 Well JO12-1 BLC, sv JO12-3
09:00 OJC ROSMALEN JO9-4 BLC, sv JO9-2
09:00 WODAN JO8-2 BLC, sv JO8-2
08:45 Boxtel JO10-4 BLC, sv JO10-3
08:30 OJC ROSMALEN JO11-4 BLC, sv JO11-2
08:30 FC Engelen JO10-2 BLC, sv JO10-2
08:30 OJC ROSMALEN JO10-8 BLC, sv JO10-4
08:30 ODC JO9-2 BLC, sv JO9-3
Zondag 17 Maart
10:00 RKKSV 3 BLC, sv Zondag Team 2
10:00 Wilhelmina 8 BLC, sv Zondag Team 3
Zaterdag 16 Maart
15:45 SV Reeshof 2 BLC, sv 3
15:00 BLC, sv 1 Sleeuwijk 1 0-3 Meer info
14:30 Roda Boys/Bom. 3 BLC, sv 4
14:30 RFC 2 BLC, sv 8
14:30 Vlijmense Boys JO17-1 BLC, sv JO17-1
13:00 SCG'18 JO15-3 BLC, sv JO15-2
12:45 RKDVC JO19-2 BLC, sv JO19-2
12:30 SV Unitas'59 JO14-5 BLC, sv JO14-2
12:30 BLC, sv 2 NOAD ‘32 2 1-1 Meer info
11:30 Wilhelmina JO13-4 BLC, sv JO13-3
11:15 Den Dungen JO13-1 BLC, sv JO13-1
11:00 Nevelo MO11-1 BLC, sv MO11-1
10:15 Haarsteeg JO12-3 BLC, sv JO12-2
10:15 Hedel JO11-2 BLC, sv JO11-3
10:15 Maliskamp JO8-1 BLC, sv JO8-1
10:00 Hedel JO10-2 BLC, sv JO10-4
10:00 Den Dungen JO8-2 BLC, sv JO8-4
09:00 Woudrichem JO14-1 BLC, sv JO14-1
09:00 Haarsteeg JO10-1 BLC, sv JO10-1
08:45 Zwaluw VFC JO9-8 BLC, sv JO9-4
08:30 Emplina JO9-1 BLC, sv JO9-1
Zaterdag 09 Maart
14:45 Wilhelmina 2 BLC, sv 7
14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 BLC, sv JO19-1
14:45 Wilhelmina MO17-1 BLC, sv MO17-1 2-6 Meer info
14:30 Sparta'30 1 BLC, sv 1 3-1 Meer info
14:30 HSSC'61 3 BLC, sv 2 0-3 Meer info
14:30 SSC'55 6 BLC, sv 5
13:30 Nevelo MO19-1 BLC, sv MO19-1
13:00 MEC'07 JO15-1 BLC, sv JO15-1
12:30 Kerkwijk VR1 BLC, sv VR1
12:15 Wilhelmina'26 JO19-1 BLC, sv JO19-3
12:00 Oisterwijk MO15-1 BLC, sv MO15-2
11:30 OJC ROSMALEN JO13-5 BLC, sv JO13-2
11:30 Zwaluw VFC MO13-1 BLC, sv MO13-1
10:30 RKKSV JO9-1G BLC, sv JO9-3
10:15 Maliskamp JO9-1 BLC, sv JO9-2
10:15 Wilhelmina JO8-4 BLC, sv JO8-3
10:00 Best Vooruit Jo10-6M BLC, sv JO10-3
09:45 Emplina JO11-2 BLC, sv JO11-2
09:15 TGG JO10-1 BLC, sv JO10-2
09:00 Achilles Veen JO12-2 BLC, sv JO12-3
08:30 Emplina JO11-1 BLC, sv JO11-1
08:30 Emplina JO8-5 BLC, sv JO8-2
08:30 MVV'58 MO15-2 BLC, sv MO15-1 0-11 Meer info